Kliento duomenų tvarkymas

Svetainės www.leidyklahelios.lt klientų duomenų tvarkytojas yra Helios Kirjastus OÜ, (įmonės kodas: 11625080), buveinės adresas: Peterburi tee 47c, Tallinn 11415, ir el. pašto adresas

Kokie asmens duomenys tvarkomi?

vardas ir el. pašto adresas;

banko sąskaitos numeris;

kontaktinė informacija;

informacija apie įsigytus pirkinius.

Koks yra asmens duomenų tvarkymo tikslas?

Asmens duomenys naudojami klientų užsakymams apdoroti ir vykdyti.

Pirkimų istorijos duomenys (pirkimo data, klientų duomenys) naudojami klientų pageidavimams apibendrinti ir analizuoti.

Svetainės naudotojo IP adresas ar kiti tinklo identifikatoriai apdorojami siekiant teikti geresnes paslaugas ir generuoti interneto naudojimo statistiką.

Teisinis pagrindas

Asmens duomenys tvarkomi siekiant įvykdyti pirkimo-pardavimo sutartį.

Asmens duomenų tvarkymas vykdomas siekiant vykdyti teisinius įsipareigojimus (pvz., buhalterinė apskaita ir vartotojų ginčų sprendimas).

Asmens duomenų gavėjai

Asmeninė informacija teikiama klientų aptarnavimo skyriui, kad būtų galima valdyti pirkinius ir pirkinių istoriją, taip pat spręsti klientų problemas.

Pristatymo paslaugų teikėjai pagal asmens duomenis užsakytas prekes pristato klientui.

Reklamos tiekėjai, įskaitant socialinių tinklų tiekėjus, kuriems teikiame tik tuos duomenis, kurie būtini norint informuoti klientus apie naujus produktus ir kampanijas bei analizuoti klientų elgesį e-parduotuvėje.

Kliento vardas, pavardė, sąskaitos numeris ir el. pašto adresas pateikiami paslaugų teikėjui, teikiančiam mokėjimo paslaugą svetainėje.

Asmens duomenys gali būti perduodami IT pagalbą teikiančioms įmonėms, jei to reikia internetinės parduotuvės ar duomenų saugojimo funkcionalumui užtikrinti.

Saugumas ir prieiga prie duomenų

Asmens duomenys saugomi zone.ee serveriuose, esančiuose vienoje iš Europos Sąjungos valstybių narių arba Europos ekonominės erdvės šalies teritorijoje.

Svetainės darbuotojai turi prieigą prie asmens duomenų, jie gali prieiti prie asmens duomenų spręsdami technines problemas, susijusias su svetainės naudojimu, taip pat teikti klientų aptarnavimo paslaugas.

Svetainės klientų duomenų tvarkytojas yra atsakingas už tinkamų fizinių, organizacinių ir IT saugumo priemonių įgyvendinimą, siekiant apsaugoti asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, praradimo, pakeitimo arba neteisėtos prieigos ir atskleidimo.

Asmens duomenų perdavimas įgaliotiems internetinės parduotuvės tvarkytojams grindžiamas sutartimis, sudarytomis su internetine parduotuve ir įgaliotais duomenų tvarkytojais. Įgalioti duomenų tvarkytojai turi užtikrinti, kad būtų taikomos atitinkamos asmens duomenų tvarkymo saugumo priemonės.

Sutikimo atšaukimas

Kadangi asmens duomenų tvarkymas grindžiamas kliento sutikimu, klientas turi teisę bet kada atšaukti sutikimą apie tai pranešdamas tvarkytojui el. paštu.

Duomenų saugojimas

Reikalingi asmens duomenys saugomi apskaitos ar vartotojų ginčų sprendimo tikslais.

Kilus ginčui dėl mokėjimų ir vartotojų užklausų, asmens duomenys būtų saugomi tol, kol pretenzija būtų patenkinta arba baigtųsi jos terminas.

Apskaitos tikslais reikalingi asmens duomenys saugomi septynerius metus.

Duomenų ištrynimas

Norėdami ištrinti asmeninę informaciją, turite susisiekti su leidėju el. paštu.

Duomenų ištrinimo prašymas bus peržiūrėtas per vieną mėnesį ir nurodytas ištrinimo terminas.

Tiesioginės rinkodaros komunikacija

Klientui davus sutikimą, tiesioginės rinkodaros žinutėms siųsti naudojamasjo el. pašto adresas. Jei klientas nenori gauti tiesioginės rinkodaros pranešimų, jis gali bet kada jų atsisakyti ištrindamas savo profilį iš tiesioginės rinkodaros vykdymo sistemų arba susisiekdamas su leidėju.

Jei asmens duomenys tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais (profiliavimas), klientas turi teisę būti tiek pirminio, tiek vėlesnio asmens duomenų tvarkymo, įskaitant tiesioginę rinkodarą, savininku ir bet kada nesutikti dėl profiliavimo, apie tai pranešdamas leidėjui. el. paštu.

Ginčų sprendimas

Ginčus, susijusius su asmens duomenų tvarkymu, sprendžia klientų aptarnavimo skyrius (). Priežiūros institucija yra Valstybinė asmens duomenų inspekcija (https://vdai.lrv.lt/, el. paštas ).

Slapukai

Leidyklos svetainė naudoja slapukus. Slapukai yra maži tekstiniai failai, kurie įdiegiami vartotojo kompiuteryje iš svetainės, kurioje vartotojas lankosi, nebent vartotojas savo naršyklės nustatymuose išjungė visišką ar dalinį slapukų diegimą. Kai lankotės svetainėse, slapukai leidžia identifikuoti jus.

Slapukai leidžia stebėti svetainės naudojimo statistiką, antraščių populiarumą ir kitą svetainėje atliekamą veiklą. Iš slapukų gaunama informacija naudojama siekiant pagerinti svetainės naudojimą ir turinį.

Slapukai priklauso vadinamajai pilkajai programinei įrangai, kuri nėra pavojinga, tačiau gali sukelti nepatogumų vartotojui. Todėl, be virusų, antivirusinės programos taip pat analizuoja slapukus ir suteikia vartotojui galimybę nuspręsti, kuriuos slapukus pasilikti, o kuriuos ištrinti.

Slapukuose nėra asmeninės informacijos – jie tik padeda pagerinti jums pritaikytą vaizdą. Svetainės lankytojas/vartotojas privalo įvesti tik teisingus duomenis apie save. Duomenų tvarkymas vyksta pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą.

El. pašto adresas naudojamas tik užsakymui patvirtinti ir sąskaitai faktūrai išsiųsti.

Visi įvesti duomenys yra saugomi mūsų duomenų bazėje. Ši informacija nėra atskleidžiama trečiosioms šalims, išskyrus įgaliotas oficialias institucijas (pvz., policiją, teismą) ir įgaliotu būdu. Svetainės savininkas nėra atsakingas už bet kokį bandymą įsilaužti į svetainę, galintį pakenkti duomenims.

Svetainėje naudojamų slapukų tipai

Autoriaus arba pirmosios šalies slapukai, kurie gali būti nuolatiniai ir laikini. Šių slapukų svetainės gali būti naudojamos saugoti informacijai, kuri bus pakartotinai naudojama kitą kartą apsilankius svetainėje.

Seanso slapukai, leidžiantys svetainei prisiminti ankstesnius vartotojo pasirinkimus ir taip pasiūlyti efektyvesnes bei personalizuotas funkcijas.

Stebėjimo slapukai, renkantys duomenis apie vartotojų elgesį svetainėje. Informacija, gauta iš sekimo slapukų, daro svetainę patogesnę vartotojui.

Techniniai slapukai, reikalingi, kad vartotojas galėtų naršyti svetainėje ir naudotis svetainės funkcijomis.

Analitiniai slapukai, renkantys informaciją apie tai, kaip vartotojas naudojasi svetaine. Šie slapukai nerenka informacijos, kuri leistų tiesiogiai identifikuoti svetainės vartotoją. Tačiau analitinis kompiuterio naudojimo stebėjimas gali lemti netiesioginį vartotojo identifikavimą.

Slapukų atsisakymas

Vartotojas turi teisę atsisakyti slapukų saugojimo kompiuteryje. Jei pageidauja, vartotojas gali pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus.

Skirtingos interneto naršyklės naudoja skirtingus slapukų blokavimo būdus.

Blokuojant slapukus reikia atkreipti dėmesį, kad užblokavus slapukus vartotojas gali neturėti prieigos prie visų svetainės funkcijų.

Sužinokite, kaip tvarkyti slapukus savo naršyklėje:

Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835

Chrome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=lt

Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History

Opera: https://www.opera.com/help/tutorials/security/privacy/

Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top