fbpx
Nancy J. Hajeski

Išsamus jogos vadovas

Ištrauka

Atsiliepimai

Ši knyga yra kaip tik tokia, kokios visada trūko lietuvių kalba. Mane kaip jogos mokytoją joje žavi neprisirišimas prie vieno jogos stiliaus, itin aiškiai ir detaliai pateikiama informacija; kaip kineziterapeutę – džiugina įsigilinimas, kokie žmogaus kūno raumenys yra stiprinami, ištempiami atliekant tam tikras jogos pozas, pateikti saugiausi atlikimo variantai. Per daug metų jogos praktikos ir mokymo sutikau ne vieną žmogų, kuris jogos mokėsi namuose, iš knygų. Kai kas nors paprašydavo rekomenduoti literatūros, mane dažnai sustabdydavo kalbos barjeras: galėjau rekomenduoti tik knygas anglų kalba. Pagaliau mes turime labai išsamią jogos pozų enciklopediją lietuvių kalba. Esu ne tik „Išsamaus jogos vadovo“ vertėja, bet ir judėjimo specialistė, todėl galiu ramiai rekomenduoti turėti šią knygą savo namų bibliotekoje ir saugiai praktikuoti jogą ten, kur tik yra noro tai daryti.
Gilija Bernotienė
kineziterapeutė, sertifikuota jogos mokytoja, LSMU medicinos ir sveikatos mokslų srities doktorantė
Su šiuo praktiniu vadovu leidausi į įdomią kelionę po jogos pasaulį! Šiek tiek istorijos, šiek tiek filosofijos ir daug daug asanų! Knyga sukonstruota taip, kad ir pradedantieji neišsigąstų sudėtingesnių asanų. Man ypač patiko serijos, kuriose rodomos įvairios pozų, pritaikytų individualiems gebėjimams, modifikacijos! Knyga pravers tiek jogams entuziastams, tiek mokytojams, nes perteikia daug anatomijos ir jogos žinių.
Alma Jaloveckienė, 48
Kai turi žinių ir įgūdžių kaip techniškai taisyklingai atlikti pozas, lieka žymiai daugiau laiko dvasiniams atradimams. Ši knyga būtent tą ir garantuoja! Joga yra daugiau nei treniruotės ant jogos kilimėlio. Jos vertė tampa akivaizdi tada, kai tai, ką mes išmokstame, darniai įsilieja į kasdienį gyvenimą - formuoja mūsų veiksmus ir mintis. Joga padeda užmegzti ryšį su savimi ir atsikratyti slegiančio emocinio bagažo.
Karina V., 25

Papildoma informacija

leidimo-data

2022

vertejas

Gilija Bernotienė

redaktorius

Aušra Tamošiūnienė

dizaineris

Jaak Rüütel

puslapiu-skaicius

392

formatas

229×280

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top